- Úvod
- Nábytek z masivu dub
- Skříně a knihovny
- KW336 dřevěná vitrína/knihovna z dubu Drewmax
KW336 dřevěná vitrína/knihovna z dubu Drewmax
- Kompletní specifikace
KW336 dřevěná vitrína/knihovna z dubu Drewmaxdo 14 týdnů38 502 Kč/ ks31 820 Kč bez DPH
Dřevěná vitrína knihovna z masivního dubu Drewmax KW 336
Rozměry: šíře 120 cm, výška 140 cm, hloubka 43 cm, hmotnost 80 kg
Kvalitní dřevěná skříň je vyrobena z dubového masivu s čistým a nadčasovým designem. Tento typ nabízí dvě úložné zásuvky (šuplíky) a jednu skříňku s sprosklenými dveřmi, která má dvě vnitřní police. U zákazníků je oblíbená jako knihovna nebo vitrína. Celá kolekce nábytku Retro působí odlehčeně díky subtilním nohám, avšak stále je kladen hlavní důraz na to, aby vynikla krása masivního dřeva.
Použité masivní dřevo má tloušťku 20 mm. Zásuvky (šuplíky) jsou vybaveny tlumenými samodovíracími pojezdy.
Nábytek je dodáván smontovaný.
Nábytek má přirozenou barvu přírodního dubového dřeva. Dřevěný povrch komody je natřen nezávadným bezbarvým polyuretanovým lakem, který zvyšuje svou tvrdostí odolnost nábytku. Za příplatek si můžete zvolit barevné namoření dřeva do dalších dekorů. Fotky dekorů naleznete v galerii, barevné provedení zadejte prosím v konfigurátoru výše. Barevně mořený nábytek za příplatek spadá do kategorie zakázkové výroby a vztahují se na něj tyto podmínky.

Masivní dřevo má celou řadu výhod, kterou ocení všichni milovníci tradičních materiálů. Dřevěný nábytek vám přinese kousek přírody přímo do vaší domácnosti, penzionu či hotelu.
Přečtětě si také náš článek 5 důvodů, proč je nábytek z masivu stále tak oblíbený.
Zveme vás k návštěvě naší expozice nábytku z masivu v Plovární ulici v Plzni. Můžete se zde přesvědčit o kvalitním zpracování dřeva, prohlédnout si barevné dekory nebo se jen nechat inspirovat. Naši proškolení pracovníci se vám budou rádi osobně věnovat.





