Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

KONTAKTY

oTTo interier s.r.o.
Plovární 17
301 00 Plzeň
tel: +420 774 116 144
napište nám

DOPRAVA ZBOŽÍ

OBJEDNÁVKA OD 3.000 Kč...DOPRAVNÉ ZDARMA PRO CELOU ČR

OBJEDNÁVKA DO 3.000 Kč...DOPRAVNÉ 180 Kč PRO CELOU ČR

K objednávkám do 3.000 Kč je účtována doprava 180 Kč. Objednávky od 3.000 Kč (včetně) jsou doručovány zdarma. Ceny za dopravu jsou uvedeny včetně všech daní a poplatků. Náklady na dodání zboží jsou stejné pro celou Českou republiku. Omlouváme se, ale bohužel nedodáváme zboží na Slovensko.

Většinu objednávek zasíláme přepravní službou DPD, případně PPL. Větší a nadměrné zboží pak přepravní službou TopTrans. Vybrané zakázky zavážíme také vlastními firemními vozidly. Před odesláním zboží Vás bude kontaktovat naše obchodní oddělení a domluví s Vámi nejvhodnější termín pro doručení. Nejčastěji využívanou formou dopravy je komfortní služba DPD Private.

DPD Private je pohodlné doručení v režii zákazníka.


Jak doručení probíhá

  • Balíček si u nás vyzvedne přepravní služba DPD a k Vám ho doručí do 2. pracovního dne po celé republice.
  • Bude Vás o termínu doručení informovat SMSkou a e-mailem. V den doručení Vám upřesní hodinové rozmezí, kdy kurýr dorazí.
  • Budete mít k dispozici webovou aplikaci DPD Kurýr, ve které si může upravit doručení tak, aby Vám vyhovovalo. Můžete si změnit adresu doručení, ve větších městech si za příplatek zvolit jinou dobu doručení – ráno mezi 8.00 - 10.00 h, večer mezi 18.00 - 21.00 h nebo v sobotu v rozmezí 9.00 - 17.00 h. Je také možné si nechat poslat balíček do výdejního místa Pickup nebo přidat záložní adresu. Navíc v ní uvidíte kurýra, jak se k Vám blíží a kolik adres ho od Vás ještě dělí.
  • V nástroji pro sledování zásilek uvidíte, kde se vaše zásilka nachází.